# Ger det ETT försök till
Author: Alwyn

Gissa vad?! ;-)

## Comment 1
Author: ajanki

Att ha en tammuskille?😉

## Comment 2
Author: Tjeja

Avel?

## Comment 3
Author: Alwyn

#1 mäh, visste du redan!? Ja jag har en liten underbar krullis på ingång. Han är det sötaste ever! Om han blir hälften så mysig som sin far, är jag nöjd <3

## Comment 4
Author: Tjeja

😃

## Comment 5
Author: ajanki

#3 Nej, jag gissade bara. Hade ingen aning! Åh så spännande, vem kommer han från?

## Comment 6
Author: Nordanälvens

Tihi, hoppas han blir riktigt riktigt trevlig! Får du trevliga bebbar ur honom är jag väldigt intresserad av unge/ungar!! 😍

## Comment 7
Author: Alwyn

Båda päronen är från Nordanälvens. #7 Det är typ omöjligt att ungarna inte blir trevliga. Han är själv endast 3 veckor nu och vi i personalen bara "gud vad lugn och go han är" 😂😍😘 Honan jag ska låta honom para är min favoritmusa från Jonna. Hon är fantastiskt trevlig!

## Comment 8
Author: ajanki

#8 Åh så härligt! Se fram mot att träffa honom när jag hämtar mina bebbar ❤

## Comment 9
Author: Stinastygg

Personalen?

## Comment 10
Author: Nordanälvens

#8 fasen vad kul <33

## Comment 11
Author: Alwyn

Jag jobbar på en djurskola. Våra möss kommer från Nordanälvens och jag kommer att lägga beslag på kullen vi har där nu eftersom hanen, Tebur, är den mysigaste musen jag någonsin träffat! Här är lillskrutten jag ser fram emot att få ta hem nästa fredag!

## Comment 12
Author: Grodan

Vad kul att du ska prova igen. 

Nu förstår du varför många av oss andra här på sajten har så många mushanar!!!

## Comment 13
Author: ajanki

#12 Åh, så fin❤️

#13 Ja, eller hur! Hanar är bäst❤️
