# Högskoleprovet
Author: Stephanie

Någon mer som skriver högskoleprovet imorgon? Jag ska! Är fett nervös! Första gången jag skriver ![Tungan ute](http://mus.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

Gaaaaaaahhh!

## Comment 1
Author: [Borttaget]

Lycka till !!

## Comment 2
Author: [Borttaget]

najj redan skrivit det en gång...fick 2.7..Alltid något

## Comment 3
Author: Stephanie

#1 Tack!

#2 2.7? Jag antar att du menar 1.7? ![Tungan ute](http://mus.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 4
Author: Grodan

på en lördag... usch

## Comment 5
Author: Stephanie

Yes... På en lördag... ![Obestämd](http://mus.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")

## Comment 6
Author: Camillhe

Skrev det en gång för många år sedan, tyckte verkligen det var otroligt roligt!

Lycka till!

## Comment 7
Author: [Borttaget]

#3 ja såklart 1.7 hahah sårry

## Comment 8
Author: Stephanie

Jahapp, då är det gjort ![Förvånad](http://mus.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-surprised.gif "Förvånad")

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Hur kändes det?

## Comment 10
Author: Stephanie

Jaadu... Läsförståelsen är inte min starka sida - jag får inte in det jag läser om jag är stressad och det är en tråkig text. Matten gick bättre däremot.

## Comment 11
Author: [Borttaget]

#10 Vi kanske ska göra provet ihop. Läsförsåelse har jag noll problem med men erm.. matten hann jag inte ens klart :)
