# Fin present?
Author: Mr.Nibbles

Jag är en duktig tecknare och mitt större intresse inom teckning är att rita av djur! Har studerat min mus och musens rörelser, ställningar m.m

Så frågan är ![Fundersam](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif), om ni tycker att det låter intressant att ni skickar bilder till mig på er favvo mus och så ritar jag av den/dem? Ska scanna in visnings-bilder senare... gratis eftersom att det är en test..

## Comment 1
Author: cosmonita

Ja, det skulle jag gärna göra. Mycket intressant.

## Comment 2
Author: mandymoo

Ja det ska jag göra... ska leta upp ett bra foto först bara \*ler\*

Sen skulle vi bli jätte jätte glada om du kanske kunde teckan någon liten bild o skicka som vi kunde ha till pris i tävlingar här på mus i fokus?

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Varför inte som hederspris på utställningar? [![smilie](http://www.odla.nu/forums/html/emoticons/rolleyes.gif)](javascript:emoticon(':rolleyes:'))

## Comment 4
Author: mandymoo

Ja vi har ju flera duktiga tecknare så det skulle vara jätte kul om dom ville bidra med sina bilder som hederspriser på utställningarna. Liksom dom som gör små mös i olika material. Eller olika leksaker osv.

DET skulle bli dom perfekta hederspriserna eller hur;)

## Comment 5
Author: Nutiz

#4: Går gosemöss bra? ![Generad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-embarassed.gif)

## Comment 6
Author: Mr.Nibbles

Ja! Vad kul att ni tycker det!!!

## Comment 7
Author: mandymoo

#5 Ja det går jätte bra \*ler stort\*

## Comment 8
Author: [Borttaget]

Jag skulle kunna rita något.... \*thihi\*

## Comment 9
Author: Nutiz

#7: Var ska man skicka det till?

## Comment 10
Author: Mymlan

Mr Nibbles kanske ngt att ge ngn som vinner med sin mus på utställning.

## Comment 11
Author: Mr.Nibbles

mmm, jag ska börja redan nu hihi! så att man har ett lager...
