# Gomorron alla hjärtans dag.
Author: [Borttaget]

Gomorron alla.

Önskar er en härlig hjärte-dag!!!

![](../ShowFile.aspx?BinaryId=17b46a98-1e70-4e2d-b08c-f61e8a5e599e&Filename=a1.gif)

## Comment 1
Author: Muszimba

God morgon från lilla mig. Jag pendlar nu så här på morgonen mellan datorn och TV:n då det är TV4:s nyhetsmorgon som jag halvtittar på.

Önskar er alla en jättetrevlig och glad Alla Hjärtans Dag.

## Comment 2
Author: mandymoo

Önskar alla en bra dag. Och skickar er alla en ros

![](../ShowFile.aspx?BinaryId=edf97d69-2c81-4fce-983e-4ac2778caf8e&Filename=0226.jpg)

## Comment 3
Author: Mymlan

Idag är det 18 år (just på alla hjärtans dag) sedan jag fick veta jag väntande mitt första barn. Tänk han blir 18 år i slutet av September.

Idag tar jag det bara lugnt.

## Comment 4
Author: Mr.Nibbles

Vad roligt Mymlan! Jag ska ut till stallet och pussa hästarna! ![Kyss](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif)

Kram och ha en trevlig alla hjästans dag!

![](http://www.nll.se/upload/IB/op/stop/bilder/Hjärta_.jpg)

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Gud va roligt jag har haft idag!!

Jag har varit i kungsberget :D

3 timmars bussresa :P Hehe.. men vi såg på film.. och hade jättesköna platser och stolar ;)

Det var första gången jag åkte slalom.. och föll för det direkt! :) Jag har haft jätteroligt och allt gick jättebra!

Åkte i grön backe först (lättlätt backe) för att träna upp mej.. man måste ju börja med det lättaste ;) Fick åka knapplift till dom gröna backarna ;) Ramlade en gång.. för jag gick av lite för tidigt.. pga trasig stol :( Synd.. men men det ordnade sej.

Sen gick åkte jag på blåa backarna ;) Och där åkte jag.. den heter fikasvängen.. den är jättelång och man får åka röd backe ett tag och man får korsa 5 st andra backar.. :P Lite läskigt första gången men sen gick det bra :)  
Sen så åkte jag ju en halv röd backe några gånger ;)

Vi åt på resturangen.. hade faktiskt god mat! Hyrde all utrustning.. :P Äger inga slalomgrejer här hemma.. bara långfärdsskidor, pjäxor och stavar till dom :) Jag tyckte det var så otroligt roligt så jag vill åka igen.. o igen o igen!!![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

En perfekt alla hjärtans dag!  

Grattis på all hjärtans dag allesammans! :D

## Comment 6
Author: [Borttaget]

Så härligt det låter Malin!! Härligt att läsa om din fina dag. [![smilie](http://www.odla.nu/forums/html/emoticons/wub.gif)](javascript:emoticon(':wub:'))

## Comment 7
Author: [Borttaget]

\*hihi\* Jo det var väldigt härligt :) Tack!

## Comment 8
Author: Grodan

Jag satt bara å pussade på min pojkvän Teemu, blev en bra dag! ![Kyss](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif)
