# Snacka om att bli utnyttjad!
Author: jauchzet

Jag spelade in lite när jag städade Tara och Bacons bur igår. Det är ganska dålig kvalté och inget ljud och den slutar konstigt vilket beror på att Tara hoppar upp på kameran... Men, jag visar den här iaf:

(Finns en halvrolig sen när Tara stirrar in i kameran)

## Comment 1
Author: Ratata

Förstår inte riktigt varför du blir utnyttjad? Vad fina och kontaktsökande möss du har :) Gillar när Tara tittar i kameran, riktigt sött.

## Comment 2
Author: jauchzet

Jag menar att hon utnyttjar mig för att komma ut! Så fort man lägger ner nån leksak eller nåt så är hon inte alls intresserad av att komma upp längre. Bacon som inte är så intresserad på filmen är lite mer kontaktsökande för hon kommer ofta när man pratar med henne, men hon tycker inte om att bli lyft.

## Comment 3
Author: Ratata

Jaså, då är jag med. Tycker mest det är trevligt med klättermöss, man känner sig älskad dåg, fast det kan ju vara så att de bara vill ut ;)

## Comment 4
Author: jauchzet

Haha, ja, jag brukar låtsas att de är så förtjusta i mig, men om jag börjar lägga i deras leksaker så är jag inte så spännande längre... ![Tungan ute](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 5
Author: Grodan

haha.. ja, såg en mus stirra in i kameran...
