# Angående Svemus årsmöte
Author: ajanki

Efter en totalt sömnlös natt har jag bestämt mig för att jag inte vill sitta i Svemus styrelse. Jag var trött, förvirrad och mycket ledsen när årsmötet var. Vet ej varför jag tackade ja till att sitta i styrelsen eftersom jag innan sagt att jag inte ville det. Jag ber så mycket om ursäkt för detta! Mvh.Anette   Jag vill vara öppen med detta så jag har skrivit mail till dom det berör och lagt ut det här och på mouse på FB

## Comment 1
Author: Stephanie

Misstag kan alla göra ![Glad](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") Det är bra att du erkänner för dig själv att du gjorde fel val, och inte pinar dig med att vara kvar.

## Comment 2
Author: ariama

Instämmer med Stephanie. ![Skrattande](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")
