# (K) Tan tecknade muslingar
Author: [Borttaget]

Någon som har tan tecknade möss till salu? =)

## Comment 1
Author: Lamina

Jag har några tecknade tan över från mina olyckskullar om det är av intresse?

## Comment 2
Author: [Borttaget]

åh dom tecknade är fina dom med ![Kyss](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss") men söker tan helt utan vitt inslag =)

## Comment 3
Author: Lamina

Men du skriver ju tecknade..? ![Obestämd](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")

## Comment 4
Author: L8sson

Jag har också tecknade men med dålig tan. Tan med lite vitt på magarna

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Sorry Lamina, ja som kanske uttrycke mig fel. Är ute efter tan möss rätt och slätt, utan något vitt =)

## Comment 6
Author: L8sson

#5 de va de jag misstänkte också :)

## Comment 7
Author: Lamina

Tja, det har jag också. 6 stycken black/tan tjejer av korsad typ efter Morakullan's Arraböjja. ![Tungan ute](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 8
Author: [Borttaget]

#7 Har du bilder på dem? =)

## Comment 9
Author: Lamina

Har lite bebisbilder på dom när dom var små (och hade löss, vilket är botat nu, men det syns på bilderna), från inlägg #122 I [denhär](http://mus.ifokus.se/discussions/4fdd0b6488f4723a6c0004cd-s-masar-och-kullor-musbebbar-2?4d7124efb9cb462141047e4b-1) tråden. Efter det så ville inte kameran sammarbeta längre, så allt jag har är en [kass film](https://www.facebook.com/photo.php?v=10151147317053638&set=vb.563463637&type=2). ![Obestämd](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")

Men det är ju inge bra tan dom har direkt. ![Obestämd](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")
