# Nattkul
Author: jossans

Hittade strimmlat papper och satte i en glasbur med godis i. Självklart var det bara kul tills man blev mätt och godiset var slut. Men alltid kul att ge han någonting nytt att pyssla med. Dock är han svår att få på bild men en glad kille var det i alla fall!

## Comment 1
Author: Josefineeklid

gulligt! ![Kyss](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")

## Comment 2
Author: ajanki

Så kul för han!

## Comment 3
Author: jossans

Ja satt in med vanligt tidningspapper igår och nu hängar han där nästan hela tiden![Glad](http://mus.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 4
Author: Grodan

Ja, papper är verkligen något man kan göra mycket skoj av.![](/images/empty.gif)

I någon tråd har jag lite länkar till saker man kan göra med papper till mössen, men just nu hittar jag det inte…![](/images/empty.gif)

## Comment 5
Author: jossans

Ja det är ju det :) Gud vad han fixar med det där!  
Det skulle jag vilja se, synd att du inte hittar det:/

## Comment 6
Author: Grodan

Hittade en tråd: [10 saker att göra med papper](http://mus.ifokus.se/discussions/4ef6d79788f4727fd700f26a-10-saker-att-gora-med-papper)

## Comment 7
Author: jossans

Oh vad kul :) tack!
