Ni "nya" som besökte Husdjursmässan...
… och tog visitkort med http-adressen hit:
VÄLKOMNA!!! 
Det var roligt att så många var intresserade av våra möss, och tyckte de var söta, och kanske till och med dyker upp här?
Var inte blyga, ni är sååå välkomna. Skriv gärna, berätta, fråga, eller bara säg "hej" här.
Jag, Anne-Marie/amaira, var på mässan under fredagen. Så var ni där då, så var det mina möss - förutom "TV-kändisen" Björne - som ni träffade.
I morgon när jag får mera tid, kommer jag att lägga upp en tråd med presentation och foton av de möss som var med på mässan.
Kram på er!! 

TooTikki var med.

Jag vill också välkommna alla nya medlemmar som kom till oss på husdjursmässan och hälsade på våra snälla och trevliga möss.
Mina 3 tjejer var med under lördagen och som villigt visade upp sig heter Vattnadals Åkergudinna, Vattnadals Anisskorpa och Björndalens Carmencita.
Här är det en liten Skorpan(VD`s Anisskorpa) som visar upp sig.



#3Hans päls är ju bara sååå gossig!
____________________________________________________
Linn
Sajtvädinna Florist.ifokus
Medarbetare GodaNyheter.ifokus och Barnlöshet.ifokus

#4 ja, fast det var jättemånga som trodde han var en hamster (=
www.freewebs.com/gypsymice/
http://pehpsii.blogspot.com/

en hamster!? haha
____________________________________________________
Linn
Sajtvädinna Florist.ifokus
Medarbetare GodaNyheter.ifokus och Barnlöshet.ifokus

ja, lilla Björne….. nu är jag förälskad!! Huset är fullt av marsvin och råttor och ett par kaniner….men jag kommer att göra plats för en liten muskille här framöver. Han är välkommen närsomhelst….bur och allt finns redan.

#7 Vad kul (= Ja han ska få bebisar i veckan så om någon månad finns det nog någon som vill flytta från mig iaf, men det ligger nog ett par annonser ute med fina pojkar redan.
www.freewebs.com/gypsymice/
http://pehpsii.blogspot.com/