Vinnare marsbebisen!
Grattis! Ruskigt söta bebbar 
grattis
Grattis!
/Anneli

grattis 
Jaa, de blev den jag röstade på .. GRATTIS !!
Grattis 
Grattis
Tack allihopa! Ska be Åsa skriva nått om dem då hon har några av dem kvar forfarande (hade iallafall). Själv kan jag bara beskriva dem som underbara små mjuka krullisar =)
Amor vincit omnia

Very cute babies!

Ja nu har jag itne så mycket att säga om dem alla. Kan dock berätta att de två längst ut till höger, alltså de mörkaste bebisarna bor kvar hemma. De heter Karius och Baktus. Två sötnosar som älskar att sitta stilla i handen och bara mysa. Karius den mörkaste är mer frammåt och nyfiken av sig. Dock lite för mycket håll igång än för att lära sig något speciellt. Baktus är lite mer försiktig av sig och sitter ofta fint när man ber om det. Bara man har något gott i handen så :-)
I alla fall var allihopa väldigt mysiga och gemytliga i temperamentet och även lugna då de var i värsta popcorn åldern faktiskt.
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars
#10 thihi.. har de legat i din mun?

#11: *fnys* Varför blir jag inte förvånad att du skulle vara den första med att reagera på namet. Tänkte först strunta i att skriva ut vad de hette för jag vet vilken retsticka du är. 
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars
hihi 
Klart de vann, en hel rad med cinnamonisar ju =P
ser mest ut som julgodis… 
Blev tvungen att äta lite choklad bara för det…

#13: fnyser igen.
#14: Skojigt att höra att fler tycker de är underbart söta.
#15: Japp de är riktiga godisar de där. Och av godis kan man få hål i tänderna vet du. :-)
#16: Men det är ju ingen nackdel precis :-)
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars
#16 haha

