En vårkväll i det fria
Äntligen är värmen här och kvällarna är sååå underbara. Så varför inte dela med sig av det goda till de älskade små.. dom fick också komma ut en stund och jag passade på att fota lite =)
Va först lite orolig över hur det skulle gå med tanke på att den ena musen nyss varit på rymmen en vecka. Kanske skulle hon få för sig att sticka igen?
Men nej då,, gick så bra så!
Jätte fina bilder!
Jag bara älskar den första bilden!
Jättemysiga bilder! 

Den första är ju som en snygg bakgrundsbild! Åh vad jag önskar att jag hade mer tålamod och intresse av att fota djuren här hemma =/
Tack så mycket allihopa..
5#
Jo det är verkligen roligt ätt fotografera. Jag önskar att jag hade haft en riktig super kamera och lite mer tid. Men det duger bra som det är nu också =)
Äntligen har jag hittat åt dig å dina möss.. älskar såna här ute bilder, du har ju så fina flickor!! Ser fram emot fler bilder under sommarens gång 
_♥ Registrerad guldhamsteruppfödare i SHF sedan 2009. Min hemsida; Exentrion's ♥
_