[bildtråd] De fina "Ajanki-killarna"
Kommer en tråd med alla mina tjejer sen också, men det är mer att fota så det blir senare!
Är mer än nöjd med dessa killar, de är inte bara en fröjd för ögat, de är även helt FANTASTISKA i temperamentet då de bor ihop utan problem och inte ens är släkt.

Så fina! Jag undrar om inte bläsen där är bror till min Xantippa…
Inbäddat innehåll kan använda tredjepartscookies och spårningsskript.
Men oj så fina dom är
Och så roligt att du är så nöjd med dom, det värmer mitt "modershjärta"
#1 Ja, det är Xantippas bror, visst är dom lika varandra:)
http://anettesmousery.weebly.com/
http://kennel-al-shen.weebly.com
http://minarexkaniner.weebly.com
Medarbetare på mus ifokus❤️
#2 ja, de är superlika ju! Åh, min fina Xantippa. Hon tycker inte så mycket om att bli lyft, men är gärna och pysslar med handen om man har den i buren och så sitter hon alltid och tittar på mig genom burgallret.
Hur är brorsan? Kul att veta om de är lika till sättet. Xantippa sover nästan aldrig… är han likadan?

Inbäddat innehåll kan använda tredjepartscookies och spårningsskript.
Åh så söta! Den med bläsen ser ut som en liten Harry Pottermus ;)
#1, #2, #4 Tack!
#3 Han är lugn och sover normalmycket, klättrar upp i handen om man har den i buren och blir gärna kliad uppe på huvudet.
Har du några bilder på din tjej?
Haha, han med vitt i pannan ser för busig ut.
De ser onekligen väldigt lika ut. 
Ja, men hennes bläs går ner på sidan mot nosen också. Det roligaste är att den vita pälsen i bläsen är längre så att det ser ut som att hon har en liten tuppkam!
Ska du avla på honom? 
#9 Ja, jag ska avla på honom om det inte sker någonting oförutsett. 
Åh, då kommer jag säkert vara sugen på en liten musling… Hade kanske varit kul för Xantippa att bli faster… 